Aşağıdaki fiyat tablosundan güncel web sitesi fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Detaylı bilgi için 0850 346 95 90 veya İletişim formu nu doldurunuz.

Anakra Web Sitesi Fiyatları

Paket Fiyat Özellikler
Tek Sayfa 190 TL Tek Sayfa + Panel + Hosting
Ekonomik 490 TL 5 Sayfa + Panel + Hosting
Kurumsal 990 TL 15 Sayfa + Panel + Hosting + SEO + SSL
Kurumsal Plus 1490 TL 30 Sayfa + Panel + Hosting + SEO + SSL + Yabancı Dil
Özel Proje Teklif İsteyin Site özellik ve tasarımına göre fiyatlar değişmektedir.
Fiyatlara KDV dahil değildir.
Son güncelleme tarihi: Mayıs 2019

Ankara web sitesi fiyatları gözlemlendiğinde fiyatların iki ayrı uçta seyrettiği görülecektir. Web tasarım fiyatları  belirlenirken hangi kriterlerin öne çıktığını bilmek size en iyi tercihi yapmanız konusunda yardımcı olacaktır. Unutmamanız gereken en önemli konu web sitenizin etkinliği ve verimliliğidir. Yüksek kullanım deneyimi sağlamayan bir web site işlevsizdir.

Ankara web site fiyatları İstanbul ile karşılaştırıldığında pek bir farklılık göstermemektedir. Bir yandan kira bedellerinin İstanbul’daki kadar yüksek olmaması Ankara web site fiyatlarını düşürürken diğer yandan rekabetin İstanbul kadar fazla olmaması da fiyatları stabil duruma getirebilmektedir. Bundan dolayı bir denge söz konusudur.

Ankara Web Site Fiyatlarını Etkileyen Faktörler:

Her şeyden önce bir web sitesi neden çok ucuz olur sorusuna cevap vermek gerekir. Web sitenizi bir terzinin ellerinden çıkan bir kıyafet gibi görmelisiniz. Eğer kıyafetinizde detaylar varsa ve terzi en ince ayrıntısına kadar bu detaylarla derinlemesine emek verecekse fiyat da artacaktır. Dolayısıyla web sitenin fiyatını etkileyen ilk önemli neden harcanan emektir.

Profesyonel web tasarım hizmeti sunmayan şirketlerin ya da firmaların oluşturdukları web tasarımlar fiyat açısından çok uygun kullanıcı deneyimi noktasında ise çok düşüktür.

Ankara temelinde bakıldığında web tasarım firmaları birbirlerine çok yakın olmadıkları için rekabet de bundan dolayı İstanbul’a oranla daha düşüktür. Rekabetin düşük seyretmesi fiyatların daha dengede olmasını sağlıyor.

Web sitesi fiyatları etkileyen diğer bir mesele ise web site yapımı ise için talebin artması. Talep değiştikçe fiyat da değişecektir. 

Ankara bir bürokrasi kenti. Mali müşavirlerin, avukatların ve diğer birçok kendi işini kendisi yapanların ofislerinin olduğu bilinir. İşbölümünün  bu denli arttığı bir yerde hemen hemen herkes bir web sitesine sahip olmak ister. İşte bu istekler yani talepler fiyatı doğrudan etkiler.

Daha önce de ifade ettiğimiz gibi web sitenin yapımında kullanılan yazılım, tasarım ve seo altyapısının güncel olup olmaması da fiyatı etkilemektedir.

Bireysel/kişisel, kurumsal ve profesyonel web tasarımı ile websitefiyatlari.com olarak profesyonel uzman kadrosuyla 7/24 hizmetinizdeyiz...

Numaranızı bırakın, sizi arayalım

© Copyright 2013 - 2019

WEB TASARIM 34 ® YAZILIM VE DİJİTAL AJANS HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.

WEB TASARIM 34 YAZILIM VE DİJİTAL AJANS HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. info@webtasarim34.com
Ataköy Merkez Ofis Randevu almak için iletişime geçiniz.
Maltepe Şubesi Yazılım & Arge Ofisi
Arayın
Whatsapp
Chat
Sizi Arayalım