WhatsApp
0212 909 01 53

Aşağıdaki fiyat tablosundan güncel web sitesi fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Detaylı bilgi için 0212 909 01 53 veya İletişim formu nu doldurunuz.

Ankara Web Sitesi Fiyatları

PAKET FİYAT GENEL ÖZELLİKLER
Başlangıç 990 TL 10 Sayfa + Panel + Alan Adı + Hosting + Temel SEO + SSL
Kurumsal 1.490 TL 20 Sayfa + Panel + Alan Adı + Kurumsal Hosting + Kurumsal SEO + SSL
Kurumsal Gelişmiş 1.990 TL 40 Sayfa + Panel + Alan Adı + Gelişmiş Hosting + Gelişmiş SEO + SSL + Ürün Modülü + Google Translate 
Kurumsal Maksimum 2.490 TL 60 Sayfa + Panel + Alan Adı + Maksimum Hosting + Maksimum SEO + SSL + Ürün Modülü + Gelişmiş Yabancı Dil 
Kurumsal Özel 4.490 TL Özel + Panel + Alan Adı + Özel Hosting + Özel SEO + SSL + Ürün Modülü + Gelişmiş Yabancı Dil + Sosyal Medya Modülleri 

Ankara web sitesi fiyatları gözlemlendiğinde fiyatların iki ayrı uçta seyrettiği görülecektir. Web tasarım fiyatları  belirlenirken hangi kriterlerin öne çıktığını bilmek size en iyi tercihi yapmanız konusunda yardımcı olacaktır. Unutmamanız gereken en önemli konu web sitenizin etkinliği ve verimliliğidir. Yüksek kullanım deneyimi sağlamayan bir web site işlevsizdir.

Ankara web site fiyatları İstanbul ile karşılaştırıldığında pek bir farklılık göstermemektedir. Bir yandan kira bedellerinin İstanbul’daki kadar yüksek olmaması Ankara web site fiyatlarını düşürürken diğer yandan rekabetin İstanbul kadar fazla olmaması da fiyatları stabil duruma getirebilmektedir. Bundan dolayı bir denge söz konusudur.

Ankara Web Site Fiyatlarını Etkileyen Faktörler:

Her şeyden önce bir web sitesi neden çok ucuz olur sorusuna cevap vermek gerekir. Web sitenizi bir terzinin ellerinden çıkan bir kıyafet gibi görmelisiniz. Eğer kıyafetinizde detaylar varsa ve terzi en ince ayrıntısına kadar bu detaylarla derinlemesine emek verecekse fiyat da artacaktır. Dolayısıyla web sitenin fiyatını etkileyen ilk önemli neden harcanan emektir.

Profesyonel web tasarım hizmeti sunmayan şirketlerin ya da firmaların oluşturdukları web tasarımlar fiyat açısından çok uygun kullanıcı deneyimi noktasında ise çok düşüktür.

Ankara temelinde bakıldığında web tasarım firmaları birbirlerine çok yakın olmadıkları için rekabet de bundan dolayı İstanbul’a oranla daha düşüktür. Rekabetin düşük seyretmesi fiyatların daha dengede olmasını sağlıyor.

Web sitesi fiyatları etkileyen diğer bir mesele ise web site yapımı ise için talebin artması. Talep değiştikçe fiyat da değişecektir. 

Ankara bir bürokrasi kenti. Mali müşavirlerin, avukatların ve diğer birçok kendi işini kendisi yapanların ofislerinin olduğu bilinir. İşbölümünün  bu denli arttığı bir yerde hemen hemen herkes bir web sitesine sahip olmak ister. İşte bu istekler yani talepler fiyatı doğrudan etkiler.

Daha önce de ifade ettiğimiz gibi web sitenin yapımında kullanılan yazılım, tasarım ve seo altyapısının güncel olup olmaması da fiyatı etkilemektedir.

Bireysel/kişisel, kurumsal ve profesyonel web tasarımı ile websitefiyatlari.com olarak profesyonel uzman kadrosuyla 7/24 hizmetinizdeyiz...

WEB TASARIM 34 ®
YAZILIM VE DİJİTAL AJANS HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.
Bakırköy / Ataköy Ataköy 7-8-9-10 Kısım Mah. E-5 Yanyol Cad. Nef 22 Plaza B Blok Kat: 8 No: 172
(Yenibosna metrobüs durağı karşısı)
Randevu için: 0212 909 01 53

Kadıköy Fikirtepe Şubesi Dumlupınar Mahallesi Özen Sokak Nuhoğlu Plaza A Blok Kat: 1 Daire: 19
(Uzunçayır metrobüs durağı karşısı)
Randevu için: 0216 606 30 48
Kadıköy0216 606 30 48
Whatsapp
Form
Bakırköy0212 909 01 53