Web Sitesi Fiyatları Ankara

Web Site Fiyatları Ankara

Aşağıdaki fiyat tablosundan güncel web sitesi fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Detaylı bilgi için 0850 346 95 90 veya İletişim formu nu doldurunuz.

Web Tasarım Fiyatları Ankara

Site Adı İndirimli Fiyatı Özellikleri
Tek Sayfa Site 190 TL Tek Sayfa Tasarım + Yönetim Paneli + 1 Yıllık Hosting
Ekonomik Web Sitesi 349 TL 5 Sayfa Tasarımı + Yönetim Paneli + 1 Yıllık Hosting + Sınırsız Sayfa Ekleme
Kurumsal Web Sitesi 490 TL 10 Sayfa Tasarımı + Yönetim Paneli + 1 Yıllık Hosting + Sınırsız Sayfa Ekleme
Özel Proje Teklif İsteyin 10'dan Fazla Sayfa Tasarımı + Maksimum SEO + SanalPOS + Toplu SMS & Mail
Fiyatlara KDV dahil değildir.
Son güncelleme tarihi: Ocak 2019

Ankara web sitesi fiyatları gözlemlendiğinde fiyatların iki ayrı uçta seyrettiği görülecektir. Web tasarım fiyatları  belirlenirken hangi kriterlerin öne çıktığını bilmek size en iyi tercihi yapmanız konusunda yardımcı olacaktır. Unutmamanız gereken en önemli konu web sitenizin etkinliği ve verimliliğidir. Yüksek kullanım deneyimi sağlamayan bir web site işlevsizdir.

Ankara web site fiyatları İstanbul ile karşılaştırıldığında pek bir farklılık göstermemektedir. Bir yandan kira bedellerinin İstanbul’daki kadar yüksek olmaması Ankara web site fiyatlarını düşürürken diğer yandan rekabetin İstanbul kadar fazla olmaması da fiyatları stabil duruma getirebilmektedir. Bundan dolayı bir denge söz konusudur.

Ankara Web Site Fiyatlarını Etkileyen Faktörler:

Her şeyden önce bir web sitesi neden çok ucuz olur sorusuna cevap vermek gerekir. Web sitenizi bir terzinin ellerinden çıkan bir kıyafet gibi görmelisiniz. Eğer kıyafetinizde detaylar varsa ve terzi en ince ayrıntısına kadar bu detaylarla derinlemesine emek verecekse fiyat da artacaktır. Dolayısıyla web sitenin fiyatını etkileyen ilk önemli neden harcanan emektir.

Profesyonel web tasarım hizmeti sunmayan şirketlerin ya da firmaların oluşturdukları web tasarımlar fiyat açısından çok uygun kullanıcı deneyimi noktasında ise çok düşüktür.

Ankara temelinde bakıldığında web tasarım firmaları birbirlerine çok yakın olmadıkları için rekabet de bundan dolayı İstanbul’a oranla daha düşüktür. Rekabetin düşük seyretmesi fiyatların daha dengede olmasını sağlıyor.

Web sitesi fiyatları etkileyen diğer bir mesele ise web site yapımı ise için talebin artması. Talep değiştikçe fiyat da değişecektir. 

Ankara bir bürokrasi kenti. Mali müşavirlerin, avukatların ve diğer birçok kendi işini kendisi yapanların ofislerinin olduğu bilinir. İşbölümünün  bu denli arttığı bir yerde hemen hemen herkes bir web sitesine sahip olmak ister. İşte bu istekler yani talepler fiyatı doğrudan etkiler.

Daha önce de ifade ettiğimiz gibi web sitenin yapımında kullanılan yazılım, tasarım ve seo altyapısının güncel olup olmaması da fiyatı etkilemektedir.

Bireysel/kişisel, kurumsal ve profesyonel web tasarımı ile websitefiyatlari.com olarak profesyonel uzman kadrosuyla 7/24 hizmetinizdeyiz...

Popüler İçerikler

Yorum Gönder

1 Yorum

  • 5/ 5

    Web sitesi fiyatlarını araştırırken sitenizi buldum. Faydalı bir yazı.

    3 ay önce

Yorum gönderin