Aşağıdaki tablodan  Antalya web sitesi fiyatları nı inceleyebilirsiniz.

Detaylı bilgi için 0850 346 95 90 veya İletişim formu nu doldurunuz.

Antalya Web Sitesi Fiyatları

Paket Fiyat Özellik
Tek Sayfa Web Sitesi Fiyatı 290 TL + KDV Tek Sayfa + Panel + Hosting
Kurumsal Web Tasarım Fiyatı 690 TL + KDV 10 Sayfa + Panel + Hosting + SEO + SSL
Kurumsal Plus Web Tasarım Fiyatı 1490 TL + KDV 20 Sayfa + Panel + Hosting + SEO + SSL + Yabancı Dil
Özel Proje Web Tasarım Fiyatı Teklif İsteyin Site özellik ve tasarımına göre fiyatlar değişmektedir.

Antalya Web Site Fiyatları

Antalya denilince akla ilk gelenler arasında kuşkusuz tatil, tarım ve turizm vardır. Antalya web site fiyatları da bu çerçevede gelişmiştir. Antalya web site firmaları da daha çok oteller, tatil köyleri, turizm acentaları, tarım şirketleri ve  meyve-sebze toptancılarına web siteler yapmaktadırlar.

Antalya’nın tatil merkezlerinden Kemer, Olimpos, Kaş, Alanya, Side, Manavgat ve Finike web site ihtiyacının yoğun olduğu noktalardır. Yine Antalya başta olmak üzere Demre, Kumluca, Finike, Aksu ve Alanya tarım alanlarının yoğun olduğu yerlerdir. Bu ilçelerde de en çok tarımsal ürünle iç içe olan firmalar web siteye ihtiyaç duymaktadır. 

Web site firmaları açısından bakıldığında Antalya merkezde bir rekabetin olduğu söylenebilir. Bu rekabet fiyatları da doğrudan etkilemektedir. Ancak Antalya web sitesi fiyatları nı etkileyen en önemli unsur şüphesiz web sitenin güncel bir yazılımla ve tasarımla yapılmış olmasıdır.

Antalya web site fiyatları, web siteyi yapacak olan firmadan firmaya da değişkenlik gösterebilir. Her zaman söylüyoruz, web tasarım bir ekip çalışmasını zorunlu kılar. Dolayısıyla tek bir kişiye web tasarım yaptırılmaz. 

Diğer yandan teknik destek imkanı fiyatlarda etkilidir. Size web sitesini yapıp teslim ettikten sonra ilgilenmeyen bir web tasarım şirketi nasıl fayda sağlayabilir ? Teknik destek sunmayan firmaların web site fiyatları da oldukça ucuz olur. Ancak unutmayınız “Ucuz etin yahnisi yavan olur!”

Antalya’daki web sitesi talepleri de Antalya web site fiyatlarını etkilemektedir. Taleplerin yoğun olduğu bir yerde rekabet de fazladır. Rekabetin fazla olduğu bir yerde fiyatlar da sabit değildir. 

Talepleri karşılayacak firma sayısı eğer az ise rekabet de azdır. Antalya web tasarım firmaları arasında rekabetin çok olduğu söylenemez. Eğer web sitesi yaptırmak isterseniz ince eleyip sık dokuyunuz.

Öte yandan Antalya’da her sektör bir rekabet içerisindedir. Turizm sektörünü ele aldığımızda oteller ve tatil köyleri arasındaki rekabet ortadadır. Bu durum otelleri ve tatil köylerini ister istemez dijital ortama da sürüklemektedir. Böylelikle  web site talepleri de artmaktadır. 

Antalya web site fiyatlarını etkileyen diğer bir sebep ise tasarımın özgün mü yoksa hazır taslakla mı yapılacağıdır. Özgün niteliklere sahip web tasarımların fiyatları daha yüksektir. 

Özetle, Antalya web site fiyatları web sitesinin yapısı, firmanın işleyişi ve rekabetin varlığı gibi sebeplerden ötürü değişkenlik göstermektedir.  

Numaranızı bırakın, sizi arayalım

© Copyright 2013 - 2019

WEB TASARIM 34 ® YAZILIM VE DİJİTAL AJANS HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.

WEB TASARIM 34 YAZILIM VE DİJİTAL AJANS HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. info@webtasarim34.com
Ataköy Merkez Ofis Randevu almak için iletişime geçiniz.
Maltepe Şubesi Yazılım & Arge Ofisi
Arayın
Whatsapp
Chat
Sizi Arayalım