Web Sitesi Fiyatları Antalya

Web Site Fiyatları Antalya

Aşağıdaki tablodan  Antalya web sitesi fiyatları nı inceleyebilirsiniz.

Detaylı bilgi için 0850 346 95 90 veya İletişim formu nu doldurunuz.

Web Tasarım Fiyatları Antalya

Site Adı İndirimli Fiyatı Özellikleri
Tek Sayfa Site 190 TL Tek Sayfa Tasarım + Yönetim Paneli + 1 Yıllık Hosting
Ekonomik Web Sitesi 349 TL 5 Sayfa Tasarımı + Yönetim Paneli + 1 Yıllık Hosting + Sınırsız Sayfa Ekleme
Kurumsal Web Sitesi 490 TL 10 Sayfa Tasarımı + Yönetim Paneli + 1 Yıllık Hosting + Sınırsız Sayfa Ekleme
Özel Proje Teklif İsteyin 10'dan Fazla Sayfa Tasarımı + Maksimum SEO + SanalPOS + Toplu SMS & Mail
Fiyatlara KDV dahil değildir.
Son güncelleme tarihi: Ocak 2019

Antalya Web Site Fiyatları

Antalya denilince akla ilk gelenler arasında kuşkusuz tatil, tarım ve turizm vardır. Antalya web site fiyatları da bu çerçevede gelişmiştir. Antalya web site firmaları da daha çok oteller, tatil köyleri, turizm acentaları, tarım şirketleri ve  meyve-sebze toptancılarına web siteler yapmaktadırlar.

Antalya’nın tatil merkezlerinden Kemer, Olimpos, Kaş, Alanya, Side, Manavgat ve Finike web site ihtiyacının yoğun olduğu noktalardır. Yine Antalya başta olmak üzere Demre, Kumluca, Finike, Aksu ve Alanya tarım alanlarının yoğun olduğu yerlerdir. Bu ilçelerde de en çok tarımsal ürünle iç içe olan firmalar web siteye ihtiyaç duymaktadır. 

Web site firmaları açısından bakıldığında Antalya merkezde bir rekabetin olduğu söylenebilir. Bu rekabet fiyatları da doğrudan etkilemektedir. Ancak Antalya web sitesi fiyatları nı etkileyen en önemli unsur şüphesiz web sitenin güncel bir yazılımla ve tasarımla yapılmış olmasıdır.

Antalya web site fiyatları, web siteyi yapacak olan firmadan firmaya da değişkenlik gösterebilir. Her zaman söylüyoruz, web tasarım bir ekip çalışmasını zorunlu kılar. Dolayısıyla tek bir kişiye web tasarım yaptırılmaz. 

Diğer yandan teknik destek imkanı fiyatlarda etkilidir. Size web sitesini yapıp teslim ettikten sonra ilgilenmeyen bir web tasarım şirketi nasıl fayda sağlayabilir ? Teknik destek sunmayan firmaların web site fiyatları da oldukça ucuz olur. Ancak unutmayınız “Ucuz etin yahnisi yavan olur!”

Antalya’daki web sitesi talepleri de Antalya web site fiyatlarını etkilemektedir. Taleplerin yoğun olduğu bir yerde rekabet de fazladır. Rekabetin fazla olduğu bir yerde fiyatlar da sabit değildir. 

Talepleri karşılayacak firma sayısı eğer az ise rekabet de azdır. Antalya web tasarım firmaları arasında rekabetin çok olduğu söylenemez. Eğer web sitesi yaptırmak isterseniz ince eleyip sık dokuyunuz.

Öte yandan Antalya’da her sektör bir rekabet içerisindedir. Turizm sektörünü ele aldığımızda oteller ve tatil köyleri arasındaki rekabet ortadadır. Bu durum otelleri ve tatil köylerini ister istemez dijital ortama da sürüklemektedir. Böylelikle  web site talepleri de artmaktadır. 

Antalya web site fiyatlarını etkileyen diğer bir sebep ise tasarımın özgün mü yoksa hazır taslakla mı yapılacağıdır. Özgün niteliklere sahip web tasarımların fiyatları daha yüksektir. 

Özetle, Antalya web site fiyatları web sitesinin yapısı, firmanın işleyişi ve rekabetin varlığı gibi sebeplerden ötürü değişkenlik göstermektedir.  

Popüler İçerikler

Yorum Gönder

1 Yorum

  • 5/ 5

    Antalya'da yeriniz var mı?

    3 ay önce

Yorum gönderin