Web Sitesi Fiyatları Konya

Web Site Fiyatları Konya

Aşağıdaki tablodan Konya web sitesi fiyatları nı inceleyebilirsiniz.

Detaylı bilgi için 0850 346 95 90 veya İletişim formu nu doldurunuz.

Web Tasarım Fiyatları Konya

Site Adı İndirimli Fiyatı Özellikleri
Tek Sayfa Site 190 TL Tek Sayfa Tasarım + Yönetim Paneli + 1 Yıllık Hosting
Ekonomik Web Sitesi 349 TL 5 Sayfa Tasarımı + Yönetim Paneli + 1 Yıllık Hosting + Sınırsız Sayfa Ekleme
Kurumsal Web Sitesi 490 TL 10 Sayfa Tasarımı + Yönetim Paneli + 1 Yıllık Hosting + Sınırsız Sayfa Ekleme
Özel Proje Teklif İsteyin 10'dan Fazla Sayfa Tasarımı + Maksimum SEO + SanalPOS + Toplu SMS & Mail
Fiyatlara KDV dahil değildir.
Son güncelleme tarihi: Ocak 2019

Konya Web Site Fiyatları

Anadolu’nun merkezinde yer alan, düz ovalarıyla ve açık bir alana sahip olan Konya son 30 yılda İç Anadolu Bölgesi’nde Ankara’dan sonra en fazla göç alan ikinci kenttir. Konya web site talepleri de bu göçlerden sonra Konya’nın gelişmiş yapısına göre şekillenmiştir. Konya web site fiyatları da yine talepler doğrultusunda oluşmuştur.

Öte yandan Konya denildiğinde akla ilk gelen tarım sektörüdür. Konya, modern anlamda tarımın yapıldığı birkaç kentimizden biridir. Web sitesi ihtiyacı da daha çok tarım sektörü üzerinden hareket eder. Web sitesi fiyatları , web sitenin tasarım ve yazılımı ile doğrudan ilgilidir. 

Konya, çok çeşitli sektörleriyle öne çıkarken bir yandan da bireysel çalışan meslek uzmanlarıyla da gelişimine hız kattı. Avukatlar, mali müşavirler, doktorlar, psikologlar ve danışmanlık merkezleri de web sitelere ihtiyaç duydu. Bu ihtiyaçlar bir noktada web site fiyatlarını da etkilemektedir. 

Konya web site fiyatlarını ele aldığımızda daha çok Konya merkez ilçeler olan Karatay, Meram ve Selçuklu da belirlenmektedir. Çünkü talep yoğunluğu bu bölgeden yükselmektedir. Fiyatlar web sitenin kullanım amacına göre değişebilmektedir. Bireysel,kişisel bir web sitesinin fiyatı e-ticaret web sitelerine göre daha uygundur. Bunun sebebi e-ticaret web sitelerinin yapımı zordur, daha fazla emek ve zaman harcamayı zorunlu kılar

Popüler İçerikler

Yorum Gönder

1 Yorum

  • 5/ 5

    Web sitesi fiyatlarını araştırırken sizleri buldum.

    3 ay önce

Yorum gönderin