Aşağıdaki tablodan Bursa web sitesi fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Detaylı bilgi için 0212 909 01 53 veya İletişim formu nu doldurunuz.

Bursa Web Sitesi Fiyatları

Web Tasarım Fiyat Tablosu
Site Fiyat Genel Özellikler
Başlangıç 490 TL 10 Sayfa + Panel + Hosting + Temel SEO + SSL
Kurumsal 990 TL 30 Sayfa + Panel + Kurumsal Hosting + Kurumsal SEO + SSL + Ürün Modülü
Kurumsal Gelişmiş 1490 TL 50 Sayfa + Panel + Gelişmiş Hosting + Gelişmiş SEO + SSL + Ürün Modülü + Google Translate 
Kurumsal Maksimum 2490 TL 100 Sayfa + Panel + Maksimum Hosting + Maksimum SEO + SSL + Ürün Modülü + Gelişmiş Yabancı Dil 

Bursa web sitesi fiyatları birçok faktöre bağlı olarak değişiklik gösterir. Bursa’da nüfusun diğer Anadolu kentlerine göre fazla olması web site fiyatlarında da rekabetin etkili olduğunu göstermektedir. Bursa şehrine genel olarak baktığımızda;

Bursa, ülkemizde ekonomik şartları gelişmiş birkaç şehirden biridir. 

Otomotiv, mobilya, tarım, tekstil, gıda, havacılık, raylı sistemler, metal ve makina sanayisi oldukça güçlü bir kenttir. Bütün bu imkanlar Bursa’nın yoğun bir şekilde göç almasına sebep olmuş ve kent büyük bir gelişim göstermiştir. 

Bursa web sitesi fiyatları da bütün bu sektörlerden etkilenmiş ve çalışma alanını bu çerçevede genişletmiştir. Özellikle otomotiv, tarım, gıda ve tekstil sektörlerinde web siteleri yoğun bir şekilde yapılmıştır. Şirketler, web siteleri aracılığıyla  kazançlarını daha da arttırmıştır. 

Web site fiyatları Bursa belirlenmesinde etkili olan etkenlerden en önemlisi web sitesinin güncel bir yazılımla yapılmış olmasıdır. Diğer yandan web tasarım firmasının kaliteli olması ile web sitesinin içerik ve arayüzü de fiyatların belirlenmesinde etkili olmaktadır.  

Karşınıza 100 TL’ye web sitesini yaptıracağını taahhüt edenler de çıkabilir 10.000 TL’ye…

Peki hangisini tercih edeceksiniz ve kime güveneceksiniz? 

Her şeyden önce şunu bilmelisiniz ki 100 TL’ye web sitesi yapılamaz! Web sitelerinin standart maliyetleri bile 100 TL’den fazla iken nasıl olur da 100 TL’ye web sitesi yapılır!

Kimi web tasarım firmaları da markalaştığı için yüksek fiyatlarla düşük düzeyde web sitesi yapabilmektedir. Normal şartlarda 1000 TL’ye  yapılabilecek bir web sitesini neden 10.000 TL’ye yaptırasınız ki ?

Zaman… Web site yapım süresi de Bursa web site fiyatlarını etkileyen önemli bir unsurdur. Açıkça belirtmek gerekir ki 1 günde web sitesi teslim edilemez! Ortalama bir web sitesinin teslimi 2 hafta sürmektedir. Web site yapımı, yoğun emek ve çalışma gerektiren bir süreci beraberinde getirir. 

Bursa web site fiyatlarında etkili olan bir diğer konu ise web sitenin kullanım amacıdır. Bir e-ticaret sitesinin fiyatı ile bireysel web sitesinin fiyatları birbirinden farklıdır. Bundan dolayı amacınız fiyatı etkilemektedir. 

Bursa’nın web tasarım ihtiyaçları göz önünde bulundurulduğunda kültür, sağlık ve şifa turizmi geliştiği için bu alanlarda da öne çıkmaktadır. 

WEB TASARIM 34 ®
YAZILIM VE DİJİTAL AJANS HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.
Bakırköy / Ataköy Ataköy 7-8-9-10 Kısım Mah. E-5 Yanyol Cad. Nef 22 Plaza B Blok Kat: 8 No: 172
(Yenibosna metrobüs durağı karşısı)
Randevu için: 0212 909 01 53

Kadıköy Fikirtepe Şubesi Dumlupınar Mahallesi Özen Sokak Nuhoğlu Plaza A Blok Kat: 1 Daire: 19
(Uzunçayır metrobüs durağı karşısı)
Randevu için: 0216 606 30 48
Kadıköy / Fikirtepe0216 606 30 48
Whatsapp
Form
Bakırköy / Ataköy0212 909 01 53