WhatsApp
0212 909 01 53

Aşağıdaki fiyat tablosundan güncel web sitesi fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Detaylı bilgi için 0212 909 01 53 veya İletişim formu nu doldurunuz.

İzmir Web Sitesi Fiyatları

PAKET FİYAT GENEL ÖZELLİKLER
Başlangıç 990 TL 10 Sayfa + Panel + Alan Adı + Hosting + Temel SEO + SSL
Kurumsal 1.490 TL 20 Sayfa + Panel + Alan Adı + Kurumsal Hosting + Kurumsal SEO + SSL
Kurumsal Gelişmiş 1.990 TL 40 Sayfa + Panel + Alan Adı + Gelişmiş Hosting + Gelişmiş SEO + SSL + Ürün Modülü + Google Translate 
Kurumsal Maksimum 2.490 TL 60 Sayfa + Panel + Alan Adı + Maksimum Hosting + Maksimum SEO + SSL + Ürün Modülü + Gelişmiş Yabancı Dil 
Kurumsal Özel 4.490 TL Özel + Panel + Alan Adı + Özel Hosting + Özel SEO + SSL + Ürün Modülü + Gelişmiş Yabancı Dil + Sosyal Medya Modülleri 

Ege’nin incisi İzmir’de birçok işletme web sitesine ihtiyaç duymaktadır. Bilindiği üzere İzmir daha çok turizm ile öne çıkan kentlerden biridir. Bundan dolayı da web site tasarımları genellikle otel ve tatil köyleri işletmecileri tarafından daha fazla tercih edilmektedir. İzmir web site fiyatları da  İstanbul ve Ankara gibi şehirlerde olduğu gibi birçok faktöre bağlı olarak farklılık gösterebilmektedir. Rekabetin oluşu, web tasarım firmasının kalitesi, web sitesi için kullanılacak olan yazılım ve tasarımın güncel ve gelişen teknoloji ile uyumlu olması... Ayrıca istenilen web sitenin içerik ve tasarımı gibi konular İzmir web site fiyatlarını belirleyen en önemli faktörlerdendir. 

İzmir’in ekonomik döngüsü içinde yer alan işletmeciler hizmet sunumlarını en iyi şekilde gerçekleştirmek ya da üretimlerini en iyi bir biçimde  yansıtmak için bir web sitesine mutlaka sahiptirler. Web siteleri sizin hem dış dünyaya açılmanızı sağlarken hem de kazancınızı da arttıracaktır. 

İzmir web site fiyatlarını etkileyen faktörler;

İhtiyacı karşılayacak kadar web tasarım firması var mı yok mu ? Eğer ihtiyacın üstünde web tasarım firması varsa bu firmalar arasında rekabet kaçınılmazdır. Rekabet de fiyatlar üzerindeki en etkili faktördür.

Web tasarım firmalarının bulundukları lokasyon, kaç kişilik bir uzman kadro ile çalıştıkları, nasıl bir yöntem izledikleri ve kullandıkları seo altyapısı,yazılım ve tasarımın da fiyatı etkilediği bilinmektedir.

Web sitenin yapılma süresi de fiyatı etkileyebilmektedir. Kısıtlı sürede bir web sitesi yapmak için daha fazla yoğunlaşmak gerekir. Bu durum da firma açısından bazı işlerin arka plana itilmesi demektir. Bundan dolayı az sürede yapılan web site fiyatı daha yüksektir.

Diğer en önemli faktör ise, 7/24 teknik destek sağlanması. Eğer web tasarım firması teknik destek sağlamıyorsa web sitenizi 100 liraya dahi yapabilir. Dolayısıyla teknik destek sağlamayan bir web tasarım firmasıyla çalışmamanız önerilir.

Sonuç, İstanbul, Ankara ve İzmir web site fiyatlarını etkileyen birçok neden bulunmaktadır. Bu nedenlerin başlıcaları kentin yapısı, kentteki web tasarım firmaları,rekabetin etkisi ve müşteri talepleridir.

Şehrin Yapısı: 

Kentteki web site talepleri yani aslında İstanbul,Ankara ve İzmir’deki potansiyelin ne olduğu ile ilgilidir. Potansiyelin yüksek ya da düşük olması fiyatı etkileyecektir. İstanbul’un yoğun nüfusu; Ankara’nın bürokratik bir kent oluşu ya da İzmir’in turizm ile iç içe olması web siteye olan ihtiyaçları arttırır. Bu artış web site fiyatlarını da etkilemektedir

Web Tasarım Firmasının Yapısı:

Web tasarım firması, fiyatı birçok yönüyle etkiler. Web tasarım firmasının kendi bünyesinde çalışan uzmanların kalitesi, kullanılan tasarım, yazılım ve seo altyapısı, bulunduğu lokasyon, teknik destek sunumu gibi faktörler fiyatı doğrudan etkiler. Web tasarım firması kalifiye eleman, uzman ve alanında profesyonel personellerin çalıştırıldığı bir firma ise ortaya kaliteli web site tasarımları çıkacaktır. Ancak personel açısından eksiklik yaşayan web tasarım firmaları daha amatörce web siteleri ortaya koyarlar. Bu nedenle web tasarım firmasının uzman kadrosu fiyatı belirleyen önemli bir nedendir.  

Müşteri Talepleri: 
Müşteri talepleri doğrultusunda nasıl bir web site yapılacağı da belirlenebilir. Bu noktada tamamen özgün niteliklere sahip bir web site tasarımı da gerçekleştirilebilir. Diğer yandan hazır taslaklarla web site tasarımı da yapılabilir. Web sitenin özgün mü yoksa hazır taslakla mı oluşturulacağına müşteri karar verebilir. Ancak bu karar fiyatı direkt etkiler. 

Müşteri web sitenin yapımı için ayrılan zamanı daha kısa tutmak isteyebilir. Daha kısa sürede yapılmak istenen web sitelerin fiyatları da daha yüksek olacaktır.

Rekabetin Etkisi:

Kentin aynı merkezlerinde toplanan ve aynı mesleği icra eden firmalar arasında sürekli ve aktif bir rekabet vardır. Bu rekabetin varlığı fiyatı da etkileyebilmektedir. Rekabet arttıkça fiyat düşecek; rekabet azaldıkça ise fiyatlar daha yüksek seyredecektir. Bu açıdan bakıldığında İstanbul’da yüksek rekabet ortamı fiyatları da büyük ölçüde etkilemiştir.İzmir ve Ankara gibi kentlerde de rekabet etkili olabilmektedir.

WEB TASARIM 34 ®
YAZILIM VE DİJİTAL AJANS HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.
Bakırköy / Ataköy Ataköy 7-8-9-10 Kısım Mah. E-5 Yanyol Cad. Nef 22 Plaza B Blok Kat: 8 No: 172
(Yenibosna metrobüs durağı karşısı)
Randevu için: 0212 909 01 53

Kadıköy Fikirtepe Şubesi Dumlupınar Mahallesi Özen Sokak Nuhoğlu Plaza A Blok Kat: 1 Daire: 19
(Uzunçayır metrobüs durağı karşısı)
Randevu için: 0216 606 30 48
Kadıköy0216 606 30 48
Whatsapp
Form
Bakırköy0212 909 01 53