Şirketler için web tasarım fiyatları  birer maliyet olarak düşünülse de işletmelere sağladığı fayda; harcanan para ve emeğin karşılığını her zaman fazlasıyla vermiştir. 

Gelişen dünyada teknolojiye ayak uydurmanın avantajlarından yararlanmak isteyenlerin kendileri için bir kurtarıcı aradıkları bilinir. Nitekim bu kurtarıcı herkese erişebilen, herkesten haberdar ve herkese bilgi verebilen, en alt düzeyden en üst düzeye kadar toplumu ve dünyayı tanıyan internettir.

Çağımız internet çağı olarak, pazarlamanın ve finansın da dolaşım sağladığı bir sistemdir. Hep birlikte, bu sistemde bir web sitesine kurmanın önemini açıklayalım.

Web sitesi kurmak işletmenizi en kolay tanıtmanın yoludur!

Günümüzde internette sanal bir mağazanızın olmasıyla bir caddede mağazanızın olması arasında ciddi farklar vardır. Caddedeki mağazanıza ulaşabilmenin tek bir yolu vardır. Bu yol da o mağazanın olduğu caddeye uğramaktır. Ancak internetteki mağazanıza ulaşmak için belirli bir mekanda veya zamanda olmanıza gerek yoktur. İstediğiniz yerden ulaşabilmek mümkündür. Bu da sizin bilinirliğinizi ve marka değerinizi öne çıkarmakla birlikte gelirlerinizi de ciddi oranda arttıracaktır.

7/24 Kesintisiz Hizmet İmkanı!

Bir web sitesine sahip olduğunuzda 7 gün 24 saat ve hatta 365 gün kesintiye uğramadan insanlar tarafından ulaşılabilir olacaksınız. Dolayısıyla internet ortamındaki web sitenizle hiç kapanmayan bir mağazanız size uykuda iken bile gelir sağlayacaktır.

Daha Dazla Ürüne Ev Sahipliği Yapın

Web sitelerin en büyük avantajlarından biri de sınırsız ürün/hizmet ekleme imkanına sahip olmanızdır. Gerçek hayatta bir mağazanıza ne kadar ürün koyabilirsiniz ki? Oysa ki sanal ortamda bir mağazaya istemediğiniz kadar ürün sığdırabilirsiniz. Ayrıca müşteriler de ortaya koymuş olduğunuz ürün yelpazesini bir arada görme imkanına sahip olup sizinle daha fazla ticari ilişki kurabilir. 

Web Sitesi İle Hedef Kitlenize Daha Kolay Ulaşın

Sadece belirli bir kitleye hitap etmek, o kitleye ulaşmak için en etkili yol hiç kuşkusuz bir web sitesi aracılığıyladır. Web siteniz ile hedef kitlenize yönelik olarak bir hizmet sunumu ya da bir ürün satışı yapmak oldukça kolaydır. Örneğin; üniversiteye yeni başlayacak olan öğrencilere yönelik olarak eğitim veren bir kurum iseniz hedef kitlenizde o öğrenciler ve aileleri olmalıdır. Dolayısıyla milyonlarca insanın yaşadığı bir kentte bu öğrencilere ulaşmak pek mümkün değildir. Ancak web sitesi sizlere bu imkanı sağlamaktadır.

Google'da Rakiplerinizin Önüne Geçin

Web sitesine yaptırarak aynı zamanda sektörünüzde yer alan diğer rakip firmaların önüne geçme fırsatınız olur. Dijital pazarlamanın üst düzeylere çıktığı günümüzde web sitesi olmayan firmaların piyasada tutunması imkansızlaşmaya başladı.

Web Sitesine Sahip Olduğunuzda Gelirleriniz de Artacaktır !

Normal şartlarda kendi işletmenizde 3 birim mal/hizmet satışında bulunurken; web sitesi sayesinde 6 birim mal/hizmet satışında bulunabilirsiniz. Web sitesinin yarattığı fırsatlardan en önemlisinin geniş kitlelere ulaşılabilir olduğundan bahsetmiştik. Ne kadar fazla insana ulaşırsanız o kadar fazla kazanç sağlama imkanı da elde edersiniz. Dolayısıyla web sitesine sahip olmak sizi ekonomik olarak da refah seviyesine yükseltecektir.

Güncellenebilir ve Yenilenebilir Olması Oldukça Kolaydır !

Tek tıkla ürün ekleyip çıkarabilmek ve ürünlerin fiyatlarında değişiklik yapabilmek oldukça kolay.

Diğer yandan web sitenizin tasarımını mı beğenmediniz? Zengin tasarım çeşitlerinden birini tercih ederek değiştirebilirsiniz. Ancak internet dünyasının dışında gerçek hayatta bu kadar kolay mı?

Örneğin; mağazanızın dekorasyona ihtiyacı var! Ürün ekleme veya çıkarmanız gerekiyor? Ne kadar maliyetli ve zahmetli olduğunu görebiliyorsunuz değil mi?

Web sitesine sahip olmak her açıdan ekonomiktir.

Web site kurma fikrinizi ertelemeyin! 

Web sitesine sahip olmanın ne denli önemli olduğunu gördük. Hem marka bilinirliği açısından hem de gelirlerinizi artırmanın yeni bir yolu olarak web sitesi kurmak oldukça önemli bir yere sahip. Öte yandan rakiplerinizi arka planda bırakmada da en etkin rolü oynamaktadır.

Güncel ve geniş perspektifli bir bakış açısıyla bakıldığında günümüzde web sitesine sahip olmak bir zorunluluktur.

WEB TASARIM 34 ®
YAZILIM VE DİJİTAL AJANS HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.
Bakırköy / Ataköy Ataköy 7-8-9-10 Kısım Mah. E-5 Yanyol Cad. Nef 22 Plaza B Blok Kat: 8 No: 172
(Yenibosna metrobüs durağı karşısı)
Randevu için: 0212 909 01 53

Kadıköy Fikirtepe Şubesi Dumlupınar Mahallesi Özen Sokak Nuhoğlu Plaza A Blok Kat: 1 Daire: 19
(Uzunçayır metrobüs durağı karşısı)
Randevu için: 0216 606 30 48
Kadıköy / Fikirtepe0216 606 30 48
Whatsapp
Form
Bakırköy / Ataköy0212 909 01 53