Ekonomik web sitesi fiyatları sunan web tasarım firması arıyorsunuz.

Web sitenizi güvenli bir şekilde yaptırmak istiyorsunuz ve web tasarım firmaları ile ilgili aklınızda sorular mı var?

İşte düşündüğünüz ve içinden çıkamadığınız bütün konuları açıklığa kavuşturma vakti geldi!

Şimdi sıra aklınızdaki sorulara yanıt verme zamanı…

Her şeyden önce hangi işi yaparsanız yapın ya da hangi işi yaptırırsanız yaptırın birlikte çalışacağınız insanların önemli olduğunu bilmelisiniz.

Bütün web tasarım şirketleri aynı değildir ve hatta bütün web tasarımcılar da aynı değildir. Web tasarım firması seçerken önemsemeniz gereken adımlar şunlardır:

1. Mutlaka Birden Fazla Web Tasarım Firması İle Görüşme Sağlayın

Web site yaptırmak için tek bir web tasarım firmasından teklif almak doğru değildir.

Birden fazla web tasarım firması ile yüz yüze görüşme sağlayıp teklifler alınmalıdır. Alınan bütün teklifler her yönüyle karşılaştırılmalıdır.

Özellikle de üstünkörü bir şekilde web tasarım fiyatları karşılaştırması yapmayın! Size sunulanları da mutlaka gözden geçirin. Size sunulan teklifler arasında bir uçurum varsa mutlaka ortada doğru olmayan bir şeyler de vardır.

Seçiminizi yapıp ilk görüştüğünüz web tasarım firması ile her şey çok iyi gidebilir. Görüşme de mükemmel geçmiş olabilir. Her şey size çok cazip de gelmiş olabilir. Ancak unutmayınız ki sadece bir görüşme gerçekleştirdiniz. Mutlaka birden fazla web tasarım firması ile iletişim halinde olun.

İlk teklif çok cazip gelebilir! Ancak unutmayınız ki başka bir web tasarım firması ile görüşmediniz. Dolayısıyla mutlaka karşılaştırma yapabilmek için başka web tasarım firmalarıyla da görüşmeler ayarlayın.

Süreç Dengesi:

Bir web tasarım şirketinde teklif aldığınızı düşünün. Ardından başka bir web tasarım şirketi ile de görüşüp teklif aldığınızı varsayalım. Bir başka üçüncü firma olarak da yine bir web tasarım firmasından teklif aldığınızı kabul edelim. 
Bu süreç içerisinde size tekrardan dönüp sizinle ilgilenen, ilgili olduğunu gösteren ve gerçekten de web sitenizi severek yapmayı tercih eden web tasarım firmasını önemseyiniz. En iyi web tasarım şirketleri müşteriler ve müşteri adayları ile en doğru ilişkiyi kuran web tasarım şirketleridir.

Fiyat Politikası:

Eğer emlak sektörü ile ilgileniyorsanız sağlıklı düşünüp hızlı kararlar almanız size daha fazla kazandıracaktır. Eğer bir web tasarım şirketi yaptırmak istiyorsanız daha fazla web tasarım firmasından daha fazla teklif almanız size kazanç sağlayacaktır. Dolayısıyla piyasanın tekel bir piyasa olmadığını ve çok çeşitli firmaların da web tasarım yaptığını bilmelisiniz.

Ucuz etin yahnisi yavan olur!

Web tasarımda fiyatlar her şey değildir. Ancak fiyatların web tasarımlarda kalite ve emek süresi ile doğrudan ilişkili olduğu aşikardır. Yani 10 sayfalık web sitesi ile 50 sayfalık web sitesinin fiyatı bir olur mu? Elbette ki olmaz! Çünkü ikisi için verilen emek ve harcanan zaman farklıdır. 

Teklif Aşaması:

Tek bir web tasarım firmasından teklif almak demek size sunulanla yetinmeniz anlamını taşımaktadır. Oysa ki birden fazla web tasarım şirketinden teklif almanız ufkunuzu açacaktır. Ayrıca ufkunuzu açmakla kalmayacak yeni fikirler edinmenizi de sağlayacaktır.

Şeffaflık:

Web sitenizle ilgili olarak neyi imgeliyorsanız web tasarım şirketine aktarmalısınız. Onlar size yapabilecekleri ve yapamayacakları kısımları açık bir şekilde belirtmelidir. Karşılıklı olarak net olmak hem web sitenin daha nitelikli olmasını sağlar hem de web tasarım firmasının çalışanlarının işlerini doğru yapmasına destekte bulunur. Nitelikli web tasarım şirketleri her zaman müşterilerine karşı son derece net bir tavır takınırlar.

2. Web Tasarım Şirketlerinin Çalışma Stilini İnceleyin

Web tasarım firmalarının çalışma prensiplerini bilmek sizleri daha fazla güvende hissettirecektir. Çalışmayı düşündüğün web tasarım firmasının personellerinin profesyonel yaklaşım sergilemeleri ve koordineli bir şekilde çalışmaları son derece önem teşkil etmektedir.

Web tasarım firmasının nasıl çalıştığını anlamaya çalışarak bilgi edinin. En iyi web tasarım firmaları daima süreci en iyi yönetendir.

Bir web tasarım firmasına sormanız gereken önemli sorular şunlardır:  

  • Bir sözleşme imzalayarak çalışmalarınızın arkasında duracak mısınız?
  • İletişim süreci proje devam ederken nasıl işleyecek?
  • Web siteyi teslim ettikten sonra teknik destek sağlayacak mısınız?
  • Projede yolunda gitmeyen bir şeyler olursa iade/değişim söz konusu olacak mı?

3. Referansları İnceleyin

Referanslar web tasarım firmalarının özgeçmişi gibidir. Özgeçmişindeki bulunan referansları hiç tereddüt etmeden inceleyin! Çünkü başka müşteriler için sundukları çalışmaları sizler için de sunacaklardır. Eğer kaliteli web tasarım firması arıyorsanız mutlaka referansları olan web tasarım şirketlerine göz gezdirin. Referanslar için vakit ayırmak istemeyebilirsiniz. Ancak unutmamanız gereken bir şey var ki, web tasarım şirketi ile görüşmek yerine referansları incelemek daha yararlı olabilir.

Web tasarım firmaları kendi kendilerini hep mükemmel anlatırlar. Peki ya referanslar nasıl anlatır?

4. Web Tasarım Şirketini Yerinde Ziyaret Edin

Web tasarım şirketlerinin bir kısmı freelance çalışan bireysel kişilerden oluşur. Dolayısıyla sabit bir yeri olmayabilir. Şiddetle tavsiye ediyoruz ki mutlaka web tasarım şirketini yerinde görün ve ziyaret edin. Hem çalışma ortamını hem de sizinle olan iletişimi de görmüş olacaksınız. Ayrıca size verilen teklif ile ilişkili olarak ne denli projenizi gerçekleştirip gerçekleştiremeyeceğini de anlamış olursunuz.

5. Web Tasarım Şirketi Seçerken Acele Etmeyin!

Bir insanın her şart ve mekanda sabırlı olması beklenir. Web tasarım firması arıyorsanız bu sektör içinde çok fazla işini doğru yapan şirketler olduğu kadar işini doğru yapmayan şirketlerin de olduğunu bilmelisiniz. Bu nedenle web tasarım şirketi araştırırken mutlaka sakin ve sabırlı olmalısınız. 

Seçeceğiniz web tasarım şirketinin kendi web sitesini inceleyin! Unutmayın ki kendine faydası olmayan bir şirketin başkasına da faydası dokunmaz. En iyi referans şirketin kendi web sitesidir.

DİKKAT

Web site yapımınız için size ayrılan süre içerisinde tamamlanması için bir sözleşme imzalayın! Ortalama bir web sitesinin tamamlanma süresi 10 iş günüdür. 

6. Sonuçlara ve Sürece Odaklanın:

Web tasarım şirketinin kuracağı süslü cümlelere asla aldanmayın! Gerçekçi ve rasyonel olmaya özen gösterin. Bir web sitesini 24 saatte teslim edeceğini söyleyen bir web tasarım şirketi ile çalışmayın! Bir web sitesini 100 TL’ye yaptıracağını iddia eden web tasarım şirketi ile çalışmayın! 

Süreç içerisinde size kurulan cümlelerin sözleşmede yer almasına özen gösterin. İmgelediğiniz, düşündüğünüz ve istediğiniz her şeyi net bir şekilde belirtin. İsteklerinize cevap veremeyen bir web tasarım şirketi ile yollarınızı ayırın!

SONUÇ

Web tasarım şirketleri noktasında çok fazla seçeneğe sahip olduğunuzu bilmelisiniz.

Sizler ince eleyip sık dokuyarak en iyi web tasarım firmasını rahatlıkla bulabilirsiniz. Size en fazla avantaj sağlayacak olan prensipleri ve ilkeleri olan bir web tasarım şirketi olarak 7/24 hizmetinizdeyiz...

Web tasarım sektörü içerisinde öncü bir noktada olan websitefiyatlari.com sizlerin isteklerine en iyi şekilde yanıt veren ve güvenirliliği sağlamak amacıyla her müşteri ile ayrı ayrı sözleşme imzalayarak iade garantisi sağlayan bir şirkettir. 

Daha fazla kazanç sağlamak için değil; daha fazla fayda sağlamak için web site tasarımları yapmaktayız!

Sektörün en iyi web sitesi fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin:

Sayfa sonunda yer alan yorumlar alanından statik web siteleri hakkında görüş ve düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Fiyat Tablosu

Referans ve Yorumları

Arayın: 08503469590

En iyi web tasarım firması, web sitesi fiyatları
WEB TASARIM 34 ®
YAZILIM VE DİJİTAL AJANS HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.
Bakırköy / Ataköy Ataköy 7-8-9-10 Kısım Mah. E-5 Yanyol Cad. Nef 22 Plaza B Blok Kat: 8 No: 172
(Yenibosna metrobüs durağı karşısı)
Randevu için: 0212 909 01 53

Kadıköy Fikirtepe Şubesi Dumlupınar Mahallesi Özen Sokak Nuhoğlu Plaza A Blok Kat: 1 Daire: 19
(Uzunçayır metrobüs durağı karşısı)
Randevu için: 0216 606 30 48
Kadıköy / Fikirtepe0216 606 30 48
Whatsapp
Form
Bakırköy / Ataköy0212 909 01 53